Parduoda Vasarnamis, Ullared, Gothenburg, Švedija, Gällared 320

Parduoda - Cod. 35207

  • Tipologija: Vasarnamis
  • Sritis: 165 m²
  • Kambariu skaicius: 7
  • Valstybe: 2

Siūloma parduoti:
Atskirta tipinė Švedijos medinė vilna nuo 1926 m. Ant 2480m2 žemės sklypo, esanti mažame kaime, ribojanti mišką aplink medieną ir vandenį. Universalinė parduotuvė, prekybos centras, "Vårdcentral", stomatologas ir vaistinė apie 8 km Ullared kaime. Falkenbergas ir Varbergas apie 35 km.
Erdvus priekinis sodas, sudarytas iš žolių ir čia ir ten aukštesnis sodinimas, yra aptvertas tvora. Prie namo yra erdvi medinė terasa visame namo pločyje ir įėjimas į "tvarkingą salę".
Iš priekinio sodo pusės ir namo erdvios važiuojamosios kelio 2 ar daugiau automobilių su įėjimu į "dienos" salę.
Layout bg: "dienos" salė su įėjimu į skalbinių / katilinę su granulių CV sistema. Šviesi svetainė su židiniu, erdvi virtuvė su prietaisais ir durys į medinę terasą su sūkurine vonia, ir liūnas. Mažas vonios kambarys su kriaukle ir dušu. Per antrą salę, kur laiptai į 1 aukštą ir tualetas, įeinate į erdvį miegamąjį.
1-as aukšto išdėstymas: 2 erdvūs, šviesūs, naujai renovuoti miegamieji ir iškrovimas, iš kurio išvažiuojamas nedidelis balkonas.
Išorė:
Prie važiuojamosios dalies, ribojamos su akmeniniu garažu + - 48m2 su aukščiau studija svečiams. Pavyzdžiui, kemperiui pritvirtintas medinis išsiplėtimas. Pavyzdžiui, medinis slenkstis ir labai erdvi medinė darbastalio dailidė.
Iš dalies renovuojamos ir namas, ir garažas, ir klėtis, kai kurie dar turi būti padaryti. Galimas, pavyzdžiui, baldų ar įrankių perėmimas yra apyvartinis, kaip ir kaina.
Daugiau nuotraukų pagal užklausą, pb su susidomėjimu.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB